Jelentkezz dinamikusan fejlődő cégünkbe, hogy egy inspirálódesign környezetben dolgozhass, megtanuld a világítástechnika rejtelmeit és Magyarország leglátványosabb épületeinek világítás kialakításában vehess részt!

Jelentkezz: Projekt Manager Értékesítő pozíció

Amit kínálunk

Prémium design termékek
Érdekes, mozgalmas és kreatív munkakör
Prémium ügyfélkör
Folyamatos részvétel tréningeken és kiállításokon, Milanoban és Frankfurtban
Professzionális működés, strukturált szervezet
Fiatalos, közvetlen csapat

Versenyképes fix- és teljesítményarányos juttatás

Igényes munkakörnyezet Budapest belvárosában az Andrássy úton

Feladatok

Nemzetközileg elismert lámpagyártók termékeinek értékesítése

Kapcsolatfelvétel új partnerekkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel

Partnerkör kialakítása

Projektek világitás tervezése és menedzselése

Értékesítési tárgyalások eredményes lezárása

Ajánlatok készítése

Elvárások

Érdeklődés a világítás technika iránt

Értékesítési tapasztalat (3- 5 év)

Jó megjelenés, határozott személyiség

Precíz, önálló, gyors munkavégzés

Terhelhető, rugalmas hozzáállás

Kiemelkedő kommunikáció készség

Excel, Word programok gyakorlati ismerete, napi használata

B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Design lámpák és tárgyak ismerete

Szakmai tapasztalat

Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Világítástervező program ismerete

Jelentkezz, ne maradj le!

oneletrajz@ambilight.hu

IRATKOZZ FEL A HÍRLEVÉLRE

Ambilight Rendezvény
www.ambilight.hu - 2012 Minden jog fenntartva! IRODA:    1062 Budapest Andrássy út 99 > Google Map
mobil:    +36-70-771-6808      E-mail: info@ambilight.hu
Kövess minket